Dimplex Cassette 500 Retail Multi Optimyst - Zbiornik na wodę
Wystaw opinię o produkcie
Dimplex Cassette 500 Retail Multi Optimyst – zbiornik na wodę z efektem trójwymiarowego ognia
Opis produktu i główne cechy
Dimplex Cassette 500 Retail Multi Optimyst to kompaktowy wkład kominkowy do zabudowy ze zbiornikiem na wodę, wykorzystujący technologię OptiMyst® (mgła wodna + LED) do tworzenia realistycznego efektu płomieni i dymu. Wersja Retail Multi umożliwia łączenie kilku kaset w jednej linii ognia, zapewniając pełną swobodę aranżacji – bez konieczności komina i bez funkcji grzewczej.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest KNOBS PIOTR CZECHOWSKI. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: 5011139084996
Cechy produktu
Kominki
- Efekt płomienia Optimyst® – zimna para wodna + LED
- Model Kaseta kominkowa
- Widok paleniska 4-stronny
- Kolor Czarny
- Dekoracja paleniska Metalowe palenisko
- Wymiary paleniska 49 × 20 cm
- Wymiary zewnętrzne 51 × 23 × 30 cm
- Funkcja grzania Nie
- Termostat Nie
- Pilot zdalnego sterowania Tak
- Sterowanie manualne Tak
- Efekty dźwiękowe Tak – trzaskające drewno
- Efekty kolorystyczne Tak – RGB, zmiana barwy w aplikacji
- Zużycie energii (efekt płomienia) 260 W
- Napięcie / częstotliwość 260 W
- Maks. zużycie energii 230 V / 50 Hz
- Długość kabla 1,5 m
- Masa 8 kg
- Gwarancja 2 lata
Opis
Dimplex Cassette 500 Retail Multi Optimyst – zbiornik na wodę z efektem trójwymiarowego ognia
Opis produktu i główne cechy
Dimplex Cassette 500 Retail Multi Optimyst to kompaktowy wkład kominkowy do zabudowy ze zbiornikiem na wodę, wykorzystujący technologię OptiMyst® (mgła wodna + LED) do tworzenia realistycznego efektu płomieni i dymu. Wersja Retail Multi umożliwia łączenie kilku kaset w jednej linii ognia, zapewniając pełną swobodę aranżacji – bez konieczności komina i bez funkcji grzewczej.
- Panoramiczny, 4-stronny efekt ognia – naturalna, trójwymiarowa wizualizacja.
- Efekty LED – niskie zużycie energii, bezobsługowa praca.
- Regulacja intensywności płomieni i efektu dźwiękowego.
- Możliwość łączenia wielu modułów w długą linię ognia.
- Sterowanie pilotem i z panelu urządzenia.
Dane techniczne i wyposażenie
| Wymiary zabudowy (S × W × G) | 50,8 × 18 × 30 cm |
| Okno płomienia (S × W) | 49 × 20 cm |
| Funkcja grzewcza | Brak (efekt wizualny) |
| Pobór mocy (efekt płomienia) | 260 W |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Waga netto | 8 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Sterowanie | Pilot + panel manualny |
| Dekor | Płyta metalowa; logset jako akcesorium |
W zestawie: Kaseta Cassette 500 Retail Multi Optimyst, zbiornik na wodę, pilot zdalnego sterowania, przewód zasilający, dokumentacja montażowa i obsługowa.
Pliki do pobrania
Te pliki umożliwiają architektom, projektantom i instalatorom pełną dokumentację i integrację modelu w projekcie inwestycyjnym.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.