Gałka kulka ODETE 40 (L) CHROME
Wystaw opinię o produkcie
Gałka kulka ODETE 40 (L) chrom to designerski detal, który podkreśla charakter nowoczesnych mebli i zabudów.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest KNOBS PIOTR CZECHOWSKI. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: U.9.2.CR
Opis
Gałka kulka ODETE 40 (L) chrom
Gałka kulka ODETE 40 (L) chrom to wysokiej jakości element wyposażenia wnętrz, zaprojektowany z myślą o nowoczesnych aranżacjach i precyzyjnym wykończeniu.
Dane techniczne
| Waga | 0.28 kg |
|---|---|
| Długość | 4 cm |
| Szerokość | 3.9 cm |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | mosiądz |
| Produkt patynuje | nie |
| Wykończenie | chromé |
| Rozmiar | D 40mm |
Produkt polecany architektom i projektantom wnętrz realizującym projekty klasy premium.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.