Kominek wolnostojący Dimplex Bellini black Optiflame
Wystaw opinię o produkcie
Dimplex Bellini Black – kominek elektryczny wolnostojący w nowoczesnej formie
Opis produktu i główne cechy
Dimplex Bellini Black to nowoczesny kominek elektryczny wolnostojący, który łączy minimalistyczny design z funkcjonalnością i realistycznym efektem płomienia. Model doskonale sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i industrialnych aranżacjach wnętrz, stanowiąc stylowy element dekoracyjny oraz praktyczne źródło ciepła.
Kominek wykorzystuje technologię Optiflame®, która generuje realistyczny efekt ognia z wykorzystaniem podświetlanych polan LED. Efekt płomienia może działać niezależnie od funkcji grzania, dzięki czemu możesz cieszyć się klimatem ognia przez cały rok.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest KNOBS PIOTR CZECHOWSKI. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: 211132
Opis
Dimplex Bellini Black – kominek elektryczny wolnostojący w nowoczesnej formie
Opis produktu i główne cechy
Dimplex Bellini Black to nowoczesny kominek elektryczny wolnostojący, który łączy minimalistyczny design z funkcjonalnością i realistycznym efektem płomienia. Model doskonale sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i industrialnych aranżacjach wnętrz, stanowiąc stylowy element dekoracyjny oraz praktyczne źródło ciepła.
Kominek wykorzystuje technologię Optiflame®, która generuje realistyczny efekt ognia z wykorzystaniem podświetlanych polan LED. Efekt płomienia może działać niezależnie od funkcji grzania, dzięki czemu możesz cieszyć się klimatem ognia przez cały rok.
Urządzenie wyposażone jest w termostat, pilot zdalnego sterowania oraz dodatkowe sterowanie manualne. Dzięki kompaktowej formie i gotowości do pracy po podłączeniu do gniazdka, Bellini Black jest idealnym rozwiązaniem do mieszkań i domów bez instalacji kominowej.
Dane techniczne i wyposażenie
| Efekt płomienia | Optiflame® |
| Model | Kominek wolnostojący |
| Widok paleniska | 1-stronny |
| Kolor | Czarny / biały |
| Dekoracja paleniska | Płonące polana LED |
| Wymiary zewnętrzne | 65 × 86,8 × 19,5 cm |
| Funkcja grzania | Tak |
| Termostat | Tak |
| Pilot | Tak |
| Zużycie energii (efekt) | 10 W |
| Maks. moc | 1500 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 V / 50 Hz |
| Masa | 21,5 kg |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Gwarancja | 2 lata |
Pliki do pobrania
Dokumentacja techniczna umożliwia architektom, projektantom oraz instalatorom pełną integrację produktu w projekcie wnętrza.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.