Włącznik - Premium 2G Dimmer Palony brąz/Mosiężny [El240P] Standard angielski
Wystaw opinię o produkcie
Elegancki dwustrefowy regulator oświetlenia z wykończeniem w palonym brązie i mosiężnymi pokrętłami, idealny do luksusowych wnętrz.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest KNOBS PIOTR CZECHOWSKI. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: UK-DI-CO-2G-LED-SM-BR-A
Opis
Włącznik Premium 2G Dimmer Palony Brąz / Mosiężny – Standard angielski
Elegancki, dwustrefowy regulator oświetlenia z wykończeniem w palonym brązie i mosiężnymi pokrętłami. Idealny do luksusowych wnętrz, gdzie liczy się precyzja i styl.
Odkryj wyjątkowy design
Front w głębokim, palonym brązie nadaje włącznikowi ekskluzywny charakter, a mosiężne pokrętła dodają biżuteryjnego blasku. To połączenie, które podkreśli prestiż każdego pomieszczenia – od salonów po butikowe przestrzenie komercyjne.
Dwa niezależne obwody, jedna perfekcja
Każdy z dwóch obwodów posiada własny moduł LED Dimmer (5–150 W), zapewniający płynną regulację światła bez migotania. Idealne rozwiązanie, gdy chcesz stworzyć różne nastroje w jednym pomieszczeniu – np. jasne oświetlenie do pracy i przytulne do relaksu.
Dane techniczne (bez kompromisów)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model / Kod produktu | UK-DI-CO-2G-LED-SM-BR-A (El240P) |
| Typ | Podwójny regulator światła (Premium 2G Dimmer) |
| Wykończenie | Palony brąz / mosiężne pokrętła |
| Moduły ściemniające | 2 × LED Dimmer Module (5–150 W LED) |
| Napięcie znamionowe | 230–240 V AC |
| Kompatybilność | LED (5–150 W), halogen, żarowe |
| Wymiary płyty (szer. × wys.) | ok. 88 × 88–90 mm (standard UK 2G) |
| Materiał | Lite metale – panel i pokrętła |
Uwaga: Do montażu w standardzie angielskim potrzebna jest specjalna puszka (do zakupu osobno).
Dla profesjonalistów – więcej niż standard
Architekci i projektanci – na życzenie dostarczamy rysunki techniczne, specyfikacje PDF oraz wizualizacje. Stwórzmy razem coś wyjątkowego!
Montaż powinien wykonać wykwalifikowany elektryk.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.